solante güneş kremi nereden alınır , solante pigmenta nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Solante Pigmenta Güneş Koruyucu Losyon Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş kısmı internet alışverişlerinin birinci basamağıdır. Bu işlemde ürün ya da ürünlerinizin size nasıl ulaşacağı, hangi kargo şirketi ile gönderileceği, nereye ulaştırılacağı bilgilerini verirsiniz. Bu bilgiler ışığında hazırlanan paketiniz istediğiniz şekilde sorunsuzca size ulaştırılır. Paketinizi evinizin ve ya ofisinizin adresinden teslim alma zorunluluğunuz yoktur. İsterseniz farklı bir ulaşım adresi, isterseniz bir kargo şubesini belirtebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz gün stoklarımızın durumuna bakılarak belirttiğiniz adete göre kargo kolisi hazırlanır ve adres detaylarına göre dağıtılmaya başlanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo işlemleri en çok merak edilen alışveriş detaylarındandır. Ücreti ne kadar olacak, kaç günde gelecek, son hareketi nedir gibi pek çok soru bulunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olduğu için kargo kısmına da gereken özeni göstermektedir. Sipariş verdiğiniz zamandan teslimata kadar müşteri destek hattımız yanınızda olmaktadır. Bir adet üründen fazla sayıda ürün almak istediğinizde kargo hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Bu avantajlı fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Losyon Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Solante pigmenta %100 orijinal ürün olarak kendi kutu ve ambalajında sizlere teslim edilmektedir. Ürünü bu şekilde muhafaza etmeniz ve serin, kuru bir yerde saklamanız gerekmektedir. Kullanımı gayet basit ve herkesin bilebileceği türdendir. Kullanırken bu pratikliği siz de yaşayacaksınız. Losyon için uygulama yüzeyini temizleyiniz ve yaklaşık 20 dakika öncesinden parmak uçlarınızla ince bir katman halinde sürerek yediriniz. Bu işlemi gün içinde birkaç kez daha tekrarlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Peki, Fiyatlar Nasıl?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün yalnızca 99 lira ve kargo bedeli, 2 adet ürün 189 lira ve ücretsiz kargo, 3 adet 279 lira ve ücretsiz kargo olarak tasarlanan yeni fiyatlarımızla bugün sipariş veren tüm müşterilerimiz bu ürüne kavuşabileceklerdir. Bu birbirinden cazip fiyat seçenekleriyle birden fazla sayıda ürün almanız yararınıza olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Muhteviyat Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Solante pigmenta bitkisel içeriğiyle göz doldurmaktadır. Bu bileşenler arasında mentha piperita leaf water, glycerin, water aqua, chamomilla recutita flower water sayılabilmektedir.
Ödeme Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
PTT, MNG, Aras Kargoyla ayağınıza gelen paket için sorunsuzca kapıda ödeme yapabilirsiniz.